Annonse
Annonse
Annonse
Annonse
Annonse
Annonse
Kvam kino
-
-
-
-
-
-
Sundag 1. juni 17:30
-
Mission: Impossible - The Final Reckoning
Sundag 1. juni 20:00
Hi sio
-
Ella blei stolt storesøster til vesle Eline 16. mars. Lukkelege foreldre er Katrine Grinde Djupevåg og Robert Markhus Helsing tanter, onklar og besteforeldre.
-
Kristina og Håvard fekk vesle Alma den 25. februar 2025. Magnus og Aksel er glade storebrødre. Gratulera frå besteforeldre i Bergen og
på Nes. -
Me gratulerer vår kjære Lisa Blindheim i Ålesund med 2-årsdagen fredag 16. mai. Me vil og gratulera Lisa, mamma Ingvild Kleven Blindheim og pappa Øyvind Blindheim med veslejenta Eline som vart fødd 4. mars i år. Gode helsingar frå mormor og morfar, søskenbarn, tanter og onklar i Norheimsund og Oslo. Oldeforeldra i Norheimsund helsar og.
-
Marihøna vår fyller 5-år, onsdag 14. mai! Gratulera så mykje med dagen! Du er snill og god, og me har mykje lått og løye saman med deg! Kjempeglad i deg! Klem frå mamma og pappa.
-
Gratulerer og hipp hurra til herlege Ida som blei 9 år onsdag 7. mai og for flotte Kristine som fyller 30 år,
9. mai. De e supre!
Klem frå heile familien! -
Maria Elena Aga Gjøn og Daniel Barsnes giftar seg laurdag 10. mai i Strandebarm kyrkje.
-
Gratulera med 80-årsdag den 8. mai. Dagen vert feira på Hurtigruta, og i Ålvik med familie og slekt seinare i mai. Helsing Egil og jentene dine med familiar.
-
Endeleg var dagen komen,
og snart er du skulegut!
Du fyller år 5. mai. Hipp hipp hurra for gode Sander ❤️
Glad i deg. Klem frå mammo. -
Hipp hurra for verdens beste Besten! Me er kjempeglad i deg! Klem frå alle barnebarna dine:)
-
Gratulera så masse med dagen 28. april. Du er ein god og koseleg gut. Gler oss til å feira deg på søndag. Bursdagsklem frå heile familien.
Annonse
Annonse
Annonse
Siste │ FRITT ORD
-
Lakselusa drep laksesmolten og sjøauren – no krev vi at lokalpolitikarane kjem på banen
-
Mat må folk ha
-
Har styresmaktene funne rette vegen? Det er aldri for seint å snu.
-
Skuleverket har bortlæringsvanskar
-
Næraste pårørande?
-
«men»
-
Skuffende at Barneombudet ikke støtter forslag om likeverdig foreldreskap
-
Ap sviktar matvaretryggleiken
-
Herk eller privilegium?
-
17. mai: Full av stolthet, ikke alkohol